Szukaj

Wygodne w drogę

Wraz z początkiem czerwca 2021 r. na rynku pojawiła się innowacyjna linia produktów „Wygodne w drogę!”, którą charakteryzuje dłuższa trwałość i wygodniejsze warunki przechowywania. Produkty te kryją w sobie wyborny i ceniony przez klientów Sokołowa smak i aromat.

Linia produktów sterylizowanych „Wygodne w drogę!” przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom pikników i wycieczek. Świetnie sprawdzi się również na przyjęciu grillowym w plenerze. Ze względu na to, że nowości w asortymencie Sokołowa nie wymagają przechowywania w lodówce, można zabrać je ze sobą wszędzie, nawet w dłuższą podróż, bez obaw o utratę ich trwałości czy świeżości. Specjalna obróbka termiczna gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość wyrobów.

Dłuższy termin przydatności produktów z linii „Wygodne w drogę!” został osiągnięty dzięki procesowi sterylizacji, przeprowadzonemu przy wykorzystaniu nowoczesnych linii produkcyjnych. Dzięki temu procesowi produkty mogą być przechowywane w temperaturze otoczenia, czyli do 25°C.

W asortymencie linii „Wygodne w drogę!” dostępne są kiełbasy cienkie (Śląska i Brocka), kiełbaski bez osłonki polecane na grilla (Grillowe) oraz parówki z szynki wieprzowej z wysoką, bo 93% zawartością mięsa w składzie. Nowe produkty już teraz można kupić w Sklepach Firmowych Sokołowa i Gzelli. Niebawem ich dostępność rozszerzy się na kolejne punkty sprzedaży w całej Polsce!

Udostępnij wpis:

Wędliny z Borów

Historia smaku, która rozpoczęła się w 1985 roku to opowieść o pasji, doświadczeniu i zaangażowaniu, której styl wyrażają niezwykłe wędliny rodem z Borów Tucholskich.

Podążaj za nami

Newsletter

Otrzymuj powiadomienia o zniżkach, promocjach, nowych produktach i skorzystaj na pozostaniu w kontakcie.