pl
Infolinia
+48 523 339 277

Chrońmy Bory

Zobacz

Historia smakiem pisana

30 LAT DOŚWIADCZENIA W TWORZENIU SMAKU

Marka Gzella to historia, która rozpoczęła się w 1985 roku i nieustannie wytycza nowe szlaki. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi stała się ona symbolem wiarygodnego i stabilnego biznesu oferującego wyroby najwyższego gatunku, które są idealnie dopasowane pod gusta i potrzeby odbiorców. 30 lat rozwoju, które zapoczątkowane zostało z pasją i wiarą w powodzenie biznesu pozwoliło stworzyć firmę będącą synonimem dobrego smaku i wyśmienitych doznań kulinarnych.

Dbając o jak najwyższą jakość produktów firma Gzella zdecydowała się na postawienie nowoczesnego zakładu produkcyjnego, który dzięki wprowadzeniu wyspecjalizowanych systemów zarządzania produkcją jest uznany za jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych tego typu w Europie. Jego przewagą jest zaawansowany technologicznie magazyn wysokiego składowania zaprojektowany do procesu wydawania z zachowaniem zasad FIFO oraz monitoring procesu pakowania poprzez system KATHABAR. Wprowadzenie takich rozwiązań umożliwia przetworzenie ponad 6000 ton mięsa miesięcznie.

Posiadanie własnej floty transportowej pozwala na sprawne i szybkie dostarczenie wytworzonych produktów zarówno do dostawców zewnętrznych, jak i do sieci ponad 280 własnych sklepów sygnowanych marką Delikatesy Mięsne. Połączenie nowoczesnej infrastruktury z tradycyjnymi recepturami produkcji pozwoliło na stworzenie wizerunku marki przyjaznej, silnie zakorzenionej w swojskości Borów Tucholskich.

Priorytetem firmy od początku swojego istnienia jest produkcja wędlin wyjątkowych oraz kontrola jakości przeprowadzana zarówno na poziomie wewnętrznym, jak i poprzez akredytowane laboratoria. Uzyskane certyfikaty BRC oraz IFS uprawniają nas do eksportu mięsa na rynki zagraniczne, co podkreśla spełnienie restrykcyjnych norm stosowanych w trakcie produkcji. Znakiem charakterystycznym marki Gzella są wędliny długodojrzewające, które otrzymały krajowy certyfikat QAFP oraz salami będące flagowym produktem marki. Ambicją naszej firmy jest stanie się liderem oraz pionierem w produkcji wyrobów najwyższej jakości, co jest możliwe tylko dzięki sumienności i zaangażowaniu naszych pracowników.


"Klient wraca zawsze, towar nigdy"

Gotuj z Gzellą

Najnowsze przepisy

Pasztetowa w pieczarkach na ma...

Pieczarki umyć i wyciąć z nich ogonki Więcej >>

Pieczony filet z indyka w sosi...

Oliwę dokładnie wymieszać z solą, piep Więcej >>

Szparagi zawijane z Szynką Doj...

W plaster szynki i sera zawinąć po dwa Więcej >>

Do góry