pl
Infolinia
+48 523 339 277

Chrońmy Bory

Zobacz

Ponad 700 mln zł obrotu w 2017 r.

Wyniki osiągnięte przez spółkę Gzella Poland Sp. z o.o. Sp.k. w roku 2017 roku wskazują na jej niezwykle dynamiczny wzrost. Zwiększenie przychodów o 60% w stosunku do 2016 roku i ponad 700 mln złotych obrotu pozwalają domniemywać, że kolejne lata będą najlepszymi w historii spółki.

Za osiągniętymi efektami stoją przede wszystkim nieustannie podwyższana jakość wyrobów i wprowadzanie nowych asortymentów, wsparte ogólnopolskimi działaniami reklamowymi. Zwiększenie liczby klientów zainteresowanych Wędlinami z Borów Tucholskich oraz poszerzanie półek asortymentowych u obecnych klientów to bez wątpienia duży sukces producenta wysokojakościowych produktów mięsnych.


Realizowana polityka sprzedaży i związany z nią rozwój firmy oparty jest przede wszystkim na jednoczesnym zaangażowaniu kilku kanałów dystrybucji. Sprzedaż produktów marki za pośrednictwem rozwiniętej sieci handlowców w całym kraju to niezmiennie ważny punkt w działaniach firmy. Nieustannie rozwijana jest również sieć sklepów własnych Delikatesy Mięsne, która aktualnie posiada ponad 200 punktów sprzedaży i od wielu lat jest jedną z największych sieci sprzedaży własnej w swojej branży. Zyskującym na znaczeniu jest również rozwijający się eksport na rynki zachodnie, gdzie w różnych sieciach hotelowych znajdują się Kabanosy produkowane przez firmę Gzella. Szybko zauważono także potencjał wynikający ze sprzedaży za pośrednictwem największych sieci handlowych w kraju – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Produkty marki Gzella można od dłuższego czasu odnaleźć na półkach takich sklepów jak Biedronka, Auchan, Tesco, Carrefour, Kaufland, Polo Market, Detal Market, Intermarche i Leclerc, a w ostatnim roku do tego grona dołączyły również Aldi, Netto i Stokrotka.

Gotuj z Gzellą

Najnowsze przepisy

Pasztetowa w pieczarkach na ma...

Pieczarki umyć i wyciąć z nich ogonki Więcej >>

Pieczony filet z indyka w sosi...

Oliwę dokładnie wymieszać z solą, piep Więcej >>

Szparagi zawijane z Szynką Doj...

W plaster szynki i sera zawinąć po dwa Więcej >>

Do góry